H.A.C. Jeugdkamp 2018

Van 12 tot en met 14 oktober 2018 is het weer zo ver en gaan we op kamp met de pupillen en C/D junioren.

Dit jaar hebben we gekozen voor het thema "Fear HAC-tor". (Fear Factor)

 

Fear Hactor.png Coolfactor 2.png



Durf je een weekend vol spanning, avontuur, bouwen en sport & spel aan? Schrijf je dan snel in want…. Vol = Vol!

Waar: Groepsaccommodatie “De Roerdomp” in Eersel
Wanneer: Vrijdag 12 oktober 19:00 uur tot en met zondag 14 oktober 12:00 uur.

Kosten: €37,50 per Strijder van de Duisternis

Inschrijven:
Inschrijven is mogelijk tot en met 10 september aanstaande. Vul het inschrijfformulier  in en mail deze naar jeugdkamp@hac-helmond.nl

Geef het inschrijfgeld af bij de kampcommissie in de kantine of als deze niet aanwezig zijn bij je trainer. Doe dit in gesloten envelop met naam, geboortedatum en trainingsgroep.

 

Ouders:
Voor het avondspel op vrijdag 12 oktober en voor enkele spellen op zaterdag de 13e overdag, zoeken we nog ouders die mee willen helpen. Wilt u helpen geef dit dan aan op het inschrijfformulier.

 

Vragen:

Mochten er vragen zijn, neem dan contact op met:
Angrid Stappers (06-25007712) of Karin Smit (06-27558129)

jeugdkamp@hac-helmond.nl

 

 Fear Factor.jpgCool Factor.png

Commissieleden

Geen foto beschikbaar van Karin Smit

Karin Smit

Trainer
karin.smit@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Ronald van der Voort

Ronald van der Voort

Trainer
ronald.vander.voort@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Silvia van Oudheusden

Silvia van Oudheusden


silvia.van.oudheusden@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Robert Waterschoot

Robert Waterschoot

Coördinator pupillen
06-29730082
robert.waterschoot@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Joeri van Kleef

Joeri van Kleef

Trainer
joeri.van.kleef@hac-helmond.nl