Junioren B

Jeugdatletiek

Geboortejaar: 2003-2004

 

Bij H.A.C. zijn de AB-junioren en de senioren één gezamenlijke trainingsgroep. De training op alle atletiekonderdelen, wordt binnen deze groep vervangen door training op affiniteit en specialisatie. Ook wordt er vanaf deze leeftijd steeds meer getraind voor het resultaat.

 

Om ervoor te kunnen zorgen dat alle atleten binnen H.A.C. die aandacht krijgen die ze verdienen, is er binnen deze groep ook voor gekozen om de atleten op te delen in prestatieve, wedstrijdgeoriënteerde en algemene atleten. Afhankelijk van de groep waarin je traint zijn er twee of meer trainingen in de week.

 

De atleten kunnen zelf bepalen of ze kiezen voor de groep wedstrijdgeoriënteerd of algemeen. 

Voor de prestatieve groep is er deelname in overleg met de trainer.

 

Trainingsbezetting Junioren AB.JPG

 

Voor alle atleten geldt dat plezier in de sport voorop staat. Plezier is, wat ons betreft, het hoofdingrediënt voor een mooie prestatie.

 

Contact: abjunioren@hac-helmond.nl

Trainingstijden

Zomertrainingen

Junioren A/B

Dag: Tijdstip:
Dinsdagavond: Van 19:00 t/m 20:15 uur 
Donderdagavond: Van 19:00 t/m 20:15 uur op uitnodiging 
Zaterdagmorgen: Van 9:30 t/m 11:00 uur 

 

Wintertrainingen

Junioren A/B

Dag: Tijdstip:
Dinsdagavond: Van 19:00 t/m 20:15 uur 
Donderdagavond: Van 19:00 t/m 20:15 uur op uitnodiging
Zaterdagmorgen: Van 9:30 t/m 11:00 uur 

 

Trainers

Foto van Ard Schrama

Ard Schrama

Trainer
ard.schrama@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Kees Verspaget

Kees Verspaget

Trainer
kees.verspaget@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Michael Bron

Michael Bron

Trainer
michael.bron@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Jos Verbakel

Jos Verbakel

Trainer
jos.verbakel@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Paul van Mierlo

Paul van Mierlo

Trainer
paul.van.mierlo@hac-helmond.nl