Bestuur

Bestuur

 

Voorzitter:

Vacant

Mail: Voorzitter@hac-helmond.nl

 

Secretaris:

Leonie Tabor
Mail: Secretatis@hac-helmond.nl

 

Penningmeester:
Amy Siemons
Taken: Ledenadministratie en financieën.

Mail: Penningmeester@hac-helmond.nl

 

Bestuurslid:
John Kocken
Taken: Wedstrijd organisatie commissie.

 

Bestuurslid:
Robert Waterschoot
Taken: Media, IT, gebouwen en materialen.

 

Ondersteuning bestuur:

Bart Custers

 

Contact: Bestuur@hac-helmond.nl

Commissieleden

Geen foto beschikbaar van Leonie Tabor

Leonie Tabor

Secretaris bestuur
secretaris@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Amy Siemons

Amy Siemons

Penningmeester
penningmeester@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van John Kocken

John Kocken

Woc voorzitter
06 - 27050985
john.kocken@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Robert Waterschoot

Robert Waterschoot

Bestuur
06-29730082
robert.waterschoot@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Bart Custers

Bart Custers

Ondersteuning bestuur
bart.custers@hac-helmond.nl