Bestuur

Bestuur

 

Voorzitter:
Angrid Stappers (Ad-Interim)

Taken: Vrijwilligers en jeugdbeleid
Mail: Voorzitter@hac-helmond.nl

 

Secretaris:

Vacant
Mail: Secretatis@hac-helmond.nl

 

Penningmeester:
Annette Woortman
Taken: Ledenadministratie en financieën.

Mail: Penningmeester@hac-helmond.nl

 

Bestuurslid:
John Kocken
Taken: Wedstrijd organisatie commissie.

 

Bestuurslid:
Robert Waterschoot
Taken: Media, IT, gebouwen en materialen.

 

Contact: Bestuur@hac-helmond.nl

Commissieleden

Geen foto beschikbaar van Annette Woortman

Annette Woortman

Penningmeester
annette.woortman@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van John Kocken

John Kocken

Woc voorzitter
06 - 27050985
john.kocken@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Robert Waterschoot

Robert Waterschoot

Coördinator pupillen
06-29730082
robert.waterschoot@hac-helmond.nl