Is atletiek iets voor jou? Ontdek het zelf en maak kennis met deze veelzijdige en leuke sport voor jong en oud. Je kunt een maand vrijblijvend meetrainen.
Lees verder »Wil jij beginnen met hardlopen? Sluit je aan bij Start to Run. Onder deskundige begeleiding leer je hardlopen.
Lees verder »Een overzicht van de trainingstijden van alle groepen.
Lees verder »maandag 15 mei 2023
Clubrecord 60m horden voor Lenthe Lieveld
Met een tijd van 10.32 sec verbreekt Lenthe een 38 jaar oud clubrecord tijdens de competitiewedstrijd in Valkenswaard.
Lees verder »maandag 15 mei 2023
Koop lokaal en spaar voor je club
Hoe meer muntjes je voor H.A.C. spaart, des te groter is het bedrag dat we na afloop ontvangen. Doe je mee?
Lees verder »maandag 08 mei 2023
Pr's en clubrecords op 1e competitiewedstrijd in Gemert
De mannenploeg was niet compleet, maar werd desondanks knap vijfde en de dames behaalden, als combinatieploeg met 't Jasper Sport, de tweede plaats. Met clubrecords voor Linda Clignett en Jos Verbakel.
Lees verder »maandag 10 april 2023
Rens van der Meer loopt snelle tijd op 600m
Tijdens de Paaswedstrijd lieten de H.A.C.-atleten goede prestaties noteren. Uitblinkers waren Rens van der Meer, hij liep naar een razendsnelle tijd van 1:37.28 op de 600m. Jos Verbakel verbeterde zijn eigen clubrecord M55 verspringen uit 2019. De oude prestatie van 5,04 is opgeschroefd naar 5,23m.
Lees verder »