Pupillen

Pupillen-atletiek

 

Bij de pupillen is de speels-prestatieve atletiek en de belevingswereld van het kind het uitgangsprincipe van al onze trainingen.

Wij volgen hierbij de visie van de atletiekunie en trainen vanuit de onderdelen van de Athletics Champs. Deze verdeelt de atletiek in lopen-springen-werpen, waarbij het doel is sneller, hoger en verder. Dit voor alle kinderen op zijn/haar eigen niveau, zodat iedereen succes kan ervaren.

 

Naast de trainingen, vinden er gedurende het jaar ook diverse groepsvormende activiteiten plaats, zoals: het jeugdkamp, bezoek aan speeltuin “Helmond West” en het bezoek van Sinterklaas.

 

Voor de pupillen beschikt H.A.C. over een mooie groep trainers, assistent trainers en hulptrainers, die er samen voor zorgen dat de trainingen op een prettige en positieve manier verlopen.

 

Kinderen mogen lid worden in het jaar dat ze 7 worden en zijn als volgt ingedeeld.

   

Geboortejaar:  
Minipupil: 2013
C-Pupil: 2012
B-Pupil: 2011
A-Pupil: 2009 & 2010

 

Ook wanneer uw kind extra aandacht vraagt, gaan wij graag het gesprek met u aan om onze mogelijkheden hierin te bespreken.

 

Contact: pupillen@hac-helmond.nl

 

Trainingstijden

Zomertrainingen

Dag: Tijdstip:
Woensdagavond: van 18.30 uur tot 19.30 uur (Baan) 
Zaterdagmorgen: van 09.30 uur tot 11.00 uur (Baan)

Wintertrainingen

Dag: Tijdstip:
Woensdagavond: van 18.30 uur tot 19.30 uur (Baan)
Zaterdagmorgen: van 09.30 uur tot 11.00 uur (Bos)

Trainers

Geen foto beschikbaar van Ferry Tabor

Ferry Tabor

Coördinator pupillen
ferry.tabor@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Joeri van Kleef

Joeri van Kleef

Trainer
joeri.van.kleef@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Sophie Epping

Sophie Epping

Trainer
sophie.epping@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Jessica Crooijmans

Jessica Crooijmans

Trainer
jessica.crooijmans@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Karin Smit

Karin Smit

Trainer
karin.smit@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Fleur van Riel

Fleur van Riel

Trainer
Geen foto beschikbaar van Leonie Tabor

Leonie Tabor

Secretaris bestuur
secretaris@hac-helmond.nl
Geen foto beschikbaar van Linda Clignett

Linda Clignett

Trainer
Geen foto beschikbaar van Bart van Mierlo

Bart van Mierlo

Hulptrainer
Geen foto beschikbaar van Dunja van der Horst

Dunja van der Horst

Hulptrainer
Geen foto beschikbaar van Gwen Bogers

Gwen Bogers

Hulptrainer
Geen foto beschikbaar van Jasper van Oudheusden

Jasper van Oudheusden

Hulptrainer
Geen foto beschikbaar van Kia Vereijken

Kia Vereijken

Hulptrainer